Klienci o nas

Wyjątkowo cenię sobie jakość i stabilność usług oferowanych przez firmę KOMEX...

 

Dojazd


Wyświetl większą mapę


Outsourcing

Jakość usług i fachowa kadra specjalistów, jaką gwarantujemy Państwu ma tu więc sporą przewagę. Dzięki nam zyskają Państwo bezcenny czas, nigdy więcej nie będą się Państwo martwić o obsługę dokumentów, pilnowanie istotnych terminów, czy wizyty w Urzędach i Bankach. Ponadto zawsze kiedy zaistnieje taka potrzeba służymy profesjonalną radą. Szczególnie w polskich uwarunkowaniach szybko zmieniających się regulacji prawnych aspekt zabezpieczenia się przed ewentualnymi błędami ma istotne znaczenie.

Wydzielenie i oddelegowanie księgowości renomowanej firmie outsourcingowej takiej jak nasza wiąże się przede wszystkim z oszczędnościami w obszarach Państwa Firmy, zwłaszcza redukcji:

  • Kosztów wynagrodzeń i innych kosztów pracowniczych działu księgowego.. (nasz pracownik nie potrzebuje już szkoleń, gdyż jest specjalistą w tej dziedzinie, nie martwią się też Państwo o jego czasową nieobecność w pracy spowodowaną np. chorobą, gdyż na jego miejsce jest zawsze druga osoba..)
  • Infrastruktury, czyli eliminacja konieczności posiadania kosztownych systemów komputerowych i oprogramowania księgowego koniecznego do realizacji danych zadań.. (posiadamy zintegrowany system komputerowy najwyższej jakości również w wersji on line...)
  • Kosztów związanych z powierzchnią użytkową i wyposażeniem, tzn. dział księgowości zajmuje należącą do Firmy powierzchnię biurową, którą można przeznaczyć na inne cele lub z nich zrezygnować..( jeżeli jest taka potrzeba oddelegowujemy także naszego pracownika do pracy w siedzibie Państwa Firmy…)

 

pełny HTML | wersja mobilna